Нардеп про кадрову політику Офісу президента: ставка не на професіоналізм, а на собачу вірність

У політиці завжди зазнає краху той, хто ставить не на професіоналізм оточення, а на його собачу вірність, — нардеп — Нардеп про кадрову політику Офісу президента: ставка не на професіоналізм, а на собачу вірність
У політиці завжди зазнає краху той, хто ставить не на професіоналізм оточення, а на його собачу вірність, — нардеп
Депутат Висоцький прокоментував указ про виключення Безсмерного з Мінської переговорної групи Об этом сообщает direct-press.in.ua со ссылкой на СМИ.


Народний депутат Сергій Висоцький вважає, що «стрімке виключення Романа Безсмертного з Мінської групи після його кваліфікованих та професійних заяв щодо ескалації на фронті — це гірше ніж злочин». Про це Висоцький написав на своїй сторінці у Facebook.


За словами нардепа, ця помилка «послабить Україну, не кажучи вже про послаблення самого президента».


«У політиці завжди зазнає краху той, хто ставить не на професіоналізм оточення, а на його собачу вірність», — впевнений Висоцький.


Нардеп також наголосив, «від того, що Адміністрація президента намалювала в своїй уяві дієвість власного одностороннього перемир’я — кількість обстрілів та жертв не зменшується».


Як повідомлялося, сьогодні, 13 серпня, президент Володимир Зеленський звільнив Безсмертного з посади у Тристоронній контактній групі.


Нагадаємо, Безсмертний заявив, що після загибелі чотирьох військових на Донбасі Україна мала призупинити участь у Мінських переговорах доти, доки не буде зібрано «нормандський формат».


Нагадаємо, в 2015 році Романа Безсмертного призначили представником України з політичних питань в ТКГ. На засіданнях він наполягав на необхідності вирішення питань безпеки, припинення вогню і звільнення заручників. У квітні 2016 року Безсмертний залишив контактну групу.


Влітку 2019 року Зеленський повернув у Тристоронню контактну групу Романа Безсмертного.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/nardep-pro-kadrovu-politiku-ofisu-prezidenta-stavka-ne-na-profesionalizm-a-na-sobachu-virnist-617683.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя